In this section...

Governance Membership Attendance for 2018-19

Member

Meetings Attended

Out of a Possible

Mrs C Clarkstone (chair)                                                        

4

4

Dr R H Speller (headteacher) - Appointed 01.09.2018

4

4

Mr T J Martin                                                                            

4

4

Mr P Hawkins                                                                          

4

4

Mrs M F Rehal                                                                         

2

4

Mr R W Clarke (staff trustee)

3

4

Mrs J Landsberg                                                                     

3

4

Mrs S Keeling                                                                          

4

4

Mr N Levitt - Appointed 06.12.2018

3

3

Ms L Brooman - Appointed 06.12.2018

3

3

Mr D Shemoon - Appointed 06.12.2018

3

3

Mr K Warnock - Appointed 06.12.2018

3

3

Mrs H Keating - Appointed 27.06.2019

1

1

Mrs R Towler - (staff trustee) Appointed 27.06.2019

0

0

Mrs D Cory – (associate trustee) - Resigned 19.09.2019

0

4

Mrs W Gregory (staff trustee) - Resigned 27.06.2019

1

4

Prof C J Bennett - Resigned 21.03.2019

2

2

Mrs P E Mayoh - Resigned 21.03.2019

0

3

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×