In this section...

Governance Membership Attendance for 2019-20

Member

Meetings Attended

Out of a Possible

Mrs C Clarkstone (Chair) - Resigned 16.09.2020                                                       

4

4

Dr R H Speller (Headteacher) 

4

4

Mr T J Martin  (Vice-Chair)                                                                          

4

4

Mr P Hawkins - Resigned 14.07.2020                                                                         

1

3

Mrs M F Rehal                                                                         

3

4

Mr R W Clarke (staff trustee) - Resigned 21.11.2019

1

1

Mrs J Landsberg                                                                     

3

4

Mrs S Keeling                                                                          

1

4

Mr N Levitt 

4

4

Ms L Brooman 

4

4

Mr D Shemoon 

4

4

Mr K Warnock 

4

4

Mrs H Keating - Resigned 23.01.2020

1

2

Mrs R Towler - (staff trustee) Resigned 14.07.2020

3

3

Mrs D Cory – (associate trustee) - Resigned 19.09.2019

0

0

Dr M Baxter - Appointed 01.04.2020 

0 2

Mrs R Fletcher - Appointed 05.12.2019

3 3

Mr J Speed - Appointed 26.03.2020

2 2
 
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×